X

Bateri litiumi
Shitja me shumicë mund të jetë e lehtë dhe e sigurt

Mësoni më shumë për shërbimet tona të fabrikës, prezantimet e produkteve të reja dhe njohuritë e marketingut nga mediat tona video.

bs_05 telefononi: 86-752-2819-469

Kryesor Teknologjia

Inovacionet teknologjike në peizazhin e baterive janë gurthemeli i punës së BSLBATT.Ne jemi një prodhues profesionist i baterive litium-jon, duke përfshirë shërbime R&D dhe OEM për më shumë se 20 vjet .Produktet tona përputhen me ISO/CE/UL1973/UN38.3/ROHS/IEC62619/CEC standardet.Kompania merr zhvillimin dhe prodhimin e serive të avancuara “BSLBATT” (zgjidhja më e mirë e baterisë së litiumit) si mision i saj.Mësoni se si risitë tona në teknologjinë e baterive krijojnë bateritë më të sigurta dhe më të fuqishme zgjidhje diellore, mikrorrjete, ruajtje e energjisë në shtëpi, karroca golfi, RV, detare, industriale dhe me shume.

vërtetim

 • Partner (1)
 • Partner (2)
 • Partner (3)
 • Partner (4)
 • Partner (5)
 • Partner (6)
 • Partner (7)
 • Partner (8)
 • Partner (9)
 • Partner (10)
 • Partner (11)
 • Partner (12)

Pse na zgjodhet ne ?

LEXO MË SHUMË
 • Partner me një udhëheqës global
 • Mbështetja e objektivave tuaja të qëndrueshmërisë
 • Ekspertiza e projektimit dhe prodhimit
 • Mbështetje e përkushtuar
 • Serving the Solar Retailers and Installers of the Fortune 500
 • Powering your transition to lithium-ion
 • Get the battery pack you need to power your equipment
 • Accessible resources and dedicated support for our partners
 • Shërbim shitësve diellorë dhe instaluesve të Fortune 500

  Ne kemi vendosur më shumë se 160,000 bateri në të gjithë botën dhe arriti vetë-mjaftueshmërinë energjetike për 80,000 familje , dhe janë paketat e para të baterive Li-jon në Kinë që janë certifikuar nga Zgjidhjet UL dhe TÜV SÜD .Marrëdhëniet tona të forta me OEM dhe eksperienca e viteve i japin besim Fortune 500 Shitës dhe Instalues ​​Solar Solar.

 • Fuqizimi i tranzicionit tuaj në litium-jon

  Paketat tona të baterive japin energji që ndihmon në uljen e gjurmës suaj të karbonit duke rritur efikasitetin e biznesit.Nga produktet e gatshme deri te zgjidhjet me porosi, Bateritë BSLBATT me litium fosfat hekuri përdorin më pak energji se bateritë me acid plumbi, nuk kërkojnë mirëmbajtje dhe eliminojnë rrezikun e derdhjeve, korrozionit ose tymrave të dëmshëm.Dhe, ato janë perfekte për të fuqizuar një shumëllojshmëri të gjerë aplikacionesh si karrocat e golfit, varkat me vela, pajisjet komerciale dhe më shumë.Merrni hapin tjetër në energjinë e gjelbër me bateritë e ringarkueshme LiFePO4.- shikoni se si mund t'ju ndihmojnë të përmbushni qëllimet tuaja të qëndrueshmërisë.

 • Merrni paketën e baterisë që ju nevojitet për të fuqizuar pajisjet tuaja

  Ekspertët tanë të brendshëm të inxhinierisë dhe softuerit kanë përvojë dekadash në projektimin e zgjidhjeve të baterive litium-jon.Ne dimë se si të projektojmë dhe prodhojmë paketa baterish për të optimizuar performancën dhe sigurinë, të mbështetura nga Listimet UL dhe IP e mbrojtur me patentë.

 • Burime të aksesueshme dhe mbështetje të përkushtuar për partnerët tanë

  Ne ofrojmë më shumë sesa thjesht njohuri.Shërbimi i patëmetë ndaj klientit është një shtyllë e suksesit tonë.Ne ecim me ju në çdo hap të rrugës, që nga vlerësimi fillestar i aplikimit tuaj specifik deri te shërbimi pas shitjes.Nëpërmjet punës së palodhur dhe përulësisë, ekipeve të talentuara të trajnuara sipas standardeve më të larta të industrisë dhe kujdesit dhe shqetësimit të vërtetë për partnerët tanë, burimet tona të thella e bëjnë adoptimin e teknologjisë litium-jon një tranzicion të lehtë për biznesin tuaj.

Mundësuar nga aplikacioni

Mijëra klientë të kënaqur nuk mund të jenë të gabuar

BSLBATT është një markë e besuar në Kinë, nga shtëpitë në Hawai'i deri te komunitetet e largëta në Afrikë, zbuloni projektet tona që hapin rrugën dhe bëjnë një ndikim!

 • Haini

  Haini

  Nga

  "

  Në pamje të parë, BSLBATT duket me cilësi shumë të lartë

  "

 • Leshen

  Leshen

  Nga

  "

  E shkëlqyeshme.Nuk do të gaboni kurrë me BSL.Unë kam 2 x.4 për 18 muaj.Ende 100% SOH shkarkim i plotë lc.

  "

 • Haley

  Haley

  Nga

  "

  Është e vështirë të gjykosh, megjithëse të paktën BSLBATT bën një përshtypje tepër të mirë.Ajo që më kanë bombarduar tashmë me certifikata, raporte testimi dhe detaje është vërtet mbresëlënëse.Besoni se ata nuk duhet të fshihen pas ndonjë kompanie evropiane.Përkundrazi, ndoshta edhe.

  "

 • Pedaaa

  Pedaaa

  Nga

  "

  po... Sapo i bashkova... Ata janë të gjithë ende gjallë.

  Pastaj solla në jetë edhe MPPT RS dhe bateritë tani mbushen me të kur shkëlqen dielli.Kështu që nuk më duhej të merrja një karikues, gjithsesi e kisha një të varur në mur.

  Gjithçka funksionon shkëlqyeshëm.BSLS u njohën menjëherë pas futjes së tyre në prizë.Really plug and play.Unë u habita vetë.Diçka e tillë nuk funksionon kurrë normalisht
  Dhe 3 bateritë e mbetura (të cilat tashmë janë gati për projektin e radhës) i sjell në gjendje të ekuilibruar për ruajtje.

  "

Gjeni një bateri BSLBATT tregtari pranë jush.

Ku te blej
bs_25

Duke e bërë planetin më të gjelbër me çdo bateri!

Ne po udhëheqim transformimin global drejt energjisë së gjelbër.Me teknologjinë tonë të baterive të përdorur në disa nga korporatat kryesore në mbarë botën, ne jemi partnerë në iniciativën globale për të reduktuar emetimet e karbonit.

Emetimet e karbonit (Co2e)
Reduktuar deri më sot *

battery01
506,000

ton

*Nga 1 maj 2022;krahasuar me bateritë e acidit plumb